Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


 zakupy.tylkoTU.eu » O Nas

Regulamin

 1. Serwis zakupy.tylkoTU.eu nie prowadzi, ani nie pośredniczy w sprzedaży, a jedynie informuje o ofertach handlowych sklepów internetowych współpracujących z zakupy.tylkoTU.eu (dalej zwanych "Sklepami").
 2. Transakcja kupna pomiędzy Użytkownikiem i Sklepem odbywa się na warunkach określonych przez Sklep i powszechnie obowiązujące przepisy prawa. zakupy.tylkoTU.eu nie odpowiada za treść ofert prezentowanych przez Sklepy, a także za przebieg ewentualnych transakcji kupna.
 3. Użytkownik może korzystać z serwisu zakupy.tylkoTU.eu za pośrednictwem urządzeń komunikujących się z Internetem (komputer, telefon), wyłącznie poprzez stosowną przeglądarkę internetową.
 4. Serwis zakupy.tylkoTU.eu umożliwia Użytkownikowi:
  1. uzyskanie informacji o produktach oferowanych przez Sklepy;
  2. porównanie cen produktów oferowanych przez Sklepy;
  3. przejście na strony Sklepów, promowanych w Serwisie zakupy.tylkoTU.eu.pl.
 5. zakupy.tylkoTU.eu dokładać będzie wszelkich starań, aby informacje prezentowane w Serwisie zakupy.tylkoTU.eu były przez Sklepy przedstawiane zgodnie z aktualnym stanem faktycznym. Jednakże, aby sprawdzić pełną aktualność ceny, opisu oraz dostępność towaru, Użytkownik powinien przejść do witryny internetowej Sklepu, z którego dana oferta pochodzi. W razie jakichkolwiek wątpliwości Użytkownik powinien kontaktować się bezpośrednio ze Sklepem, z którego dana oferta pochodzi.
 6. Użytkownik nie może kopiować, reprodukować, modyfikować danych umieszczonych w Serwisie zakupy.tylkoTU.eu.
 7. Użytkownik nie może bez pisemnego zezwolenia zakupy.tylkoTU.eu umieszczać w innych serwisach internetowych jakiejkolwiek części danych umieszczonych w Serwisie zakupy.tylkoTU.eu.

O Nas


Jak to działa? | Bezpieczeństwo | Regulamin © 2008 - 2019
zakupy.tylkoTU.eu
tylkoTU.eu